Klacht: Afgeboekt geld, terwijl de betaling niet was afgerond

N Koorengevel op 04 maart 2022 over Adyen in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Adyen
Categorie Betalingsdiensten
Status Open
Datum 4 maart 2022

Een klant heeft een bedrag van € 503,72 van zijn girorekening zien afgeschreven voor een KLM-vliegticket bij eDreams, terwijl de betaling nog niet was afgerond. Aangezien de klant niet bekend was met Odigeo via Adyen, heeft hij de boeking geannuleerd en rechtstreeks bij KLM geboekt. Hij verzoekt om een snelle terugbetaling van het afgeschreven bedrag.

Mijn Klacht:

Zonet is er E 503,72 van mijn girorekening afgeboekt voor een KLM vliegticket, bij e Dreams, terwijl.ik de betaling nog niet had voltooid. Ik kende Odigeo via Adyen niet en heb daarom geannuleerd. Ik heb nu rechtstreeks bij de KLM geboekt. Gaarne verzoek ik u vriendelijk mij het betaalde bedrag zo spoedig mogelijk terug te betalen. Mijn dank.

Gewenste Oplossing:

Terugbetaling van de onterechte afschrijving.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Adyen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Adyen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door N Koorengevel
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM