Klacht: Wandelschoen is na een paar maanden al lek

Ernest van der Heide op 29 mei 2022 over Adidas in de categorie Sportmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Adidas
Categorie Sportmerken
Status Open
Datum 29 mei 2022

Een klant heeft in februari Terrex wandelschoenen van Adidas aangeschaft en ervaart na enkele maanden gebruik lekkage aan de rechter schoen. Ondanks zorgvuldige behandeling, zoals het drogen onder een afdak, is de schoen aan de binnenkant vochtig geworden, wat leidt tot een doorweekte voorvoet. De klant zoekt een oplossing voor dit probleem.

Mijn Klacht:

In februari heb ik Terrex wandelschoenen gekocht. Ik wandel zo’n 6km per week in de vrije natuur. Iedere keer, na het wandelen, zet ik mijn schoenen onder een afdak buiten zodat ze kunnen drogen en niet uitdrogen op de vloerverwarming.
Vanmorgen merkte ik dat er vocht, van buiten, aan de binnenkant, voor, van mijn rechterschoen liep. Toen ik thuis was was m’n hele voorvoet doorweekt.
Ik wil graag een oplossing voor dit probleem. Deze lekkage mag niet na nog geen 4 maanden.

Gewenste Oplossing:

Nieuwe schoenen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Adidas

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Adidas nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ernest van der Heide
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM