Klacht: Voetbalschoenen kapot

[email protected] op 01 juni 2019 over Adidas in de categorie Sportmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Adidas
Categorie Sportmerken
Status Open
Datum 1 juni 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In januari heb ik voor 150 adidas voetbalschoenen gekocht bij intersport. Elk jaar speelt mijn zoon een heel seizoen op adidas schoenen. Nu laat de schoen los van de zool ze stinken verschrikkelijk en ze scheuren aan alle kanten. In vind t slechte kwaliteit voor 150 euro. Ik hoop dat de adidas mijn klacht serieus neemt. Vanaf februari is mn zoon 8 weken geblesseerd geweest en heeft hij er geen seconde op gespeeld. Vind dat ik dit moet melden omdat 150 euro een hoop geld is.

Met vriendelijke groet
Gabrielle van Mourik

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als jullie mij tegemoet komen voor nieuwe schoenen. Of misschien hele nieuwe schoenen vergoeden want dit ben ik niet gewend van jullie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Adidas

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Adidas nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM