Klacht: Superstars van dochter na 4 keer dragen kapot

Celyne op 31 augustus 2015 over Adidas in de categorie Sportmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Adidas
Categorie Sportmerken
Status Open
Datum 31 augustus 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Superstar schoenen na paar keer dragen volledig losgeraakt van de neus. Die blijkt gewoon gelijmd te zijn aan de stof. De eerste serie was goed. Vanwege de grote vraag is de productie echter uitbesteed aan een lagelonenfabriek. Massaproductie waarbij de kwaliteit niet meer uitmaakt. Die blijkt inferieur. Even flink cashen, zoiets. Ik lees vele honderden, misschien duizenden, dezelfde klachten. Kleine 100 euro, dus 20 euro per keer dragen. Die dingen lijken voor 3 euro in elkaar te zijn geflanst!

Gewenste Oplossing:

Geld terug. Dezelfde schoenen hebben wij geen vertrouwen meer in.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Adidas

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Adidas nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM