Klacht: neus van Adidas schoenen Superstar

[email protected] op 24 november 2016 over Adidas in de categorie Sportmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Adidas
Categorie Sportmerken
Status Open
Datum 24 november 2016

Een consument meldt dat de rubberen neus van de Adidas Superstar schoenen loslaat van het leer aan de zijkanten, ondanks dat de schoenen nog niet lang zijn gedragen. Ook de schoenen van zijn twee kinderen vertonen hetzelfde probleem. De consument vraagt om een oplossing voor deze defecten, gezien de hoge prijs van bijna €100 per paar.

Mijn Klacht:

De rubberen neus van de adidas superstar schoen gaat los van het leer aan de zijkanten en ik heb ze niet eens lang. Mijn twee kinderen hebben dat ook met hun paar schoenen. Hoe is dat op te lossen? Heb bijna €100 per paar betaald en nu al stuk.

Gewenste Oplossing:

Als ik ze kan laten repareren of een beter paar schoenen.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM