Klacht: Klant lost probleem Adidas op ipv andersom

Adidas klacht op 31 maart 2021 over Adidas in de categorie Sportmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Adidas
Categorie Sportmerken
Status Open
Datum 31 maart 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Adidas verstuurt verkeerd product.
Aangeboden oplossing (na veel miscommunicatie met niet Nederlandstaligen) : BRENG het verkeerde pakket naar een PostNL punt. DAARNA stuurt Adidas je het juiste product. Desgevraagd is de compensatie voor ongemak en verloren tijd een kortingscoupon van 15%. Op de volgende bestelling 🤔Je hoeft niet eens een IQ van 100 te hebben om een coupon van 20% of meer zelf van internet te plukken. Wat een aanfluiting van service en laatdunken van klant.

Gewenste Oplossing:

Ik zou eerder een coupon voor gratis product naar keuze verwachten. Zeker gegeven het feit dat ik de afgelopen weken voor zo’n € 400 aan artikelen bij Adidas heb besteld. Alternatief zou kunnen zijn dat ik blijf bestellen maar alles na ontvangst terug stuur naar Adidas, alleen al om ze terug te irriteren en op kosten te jagen, zoals ze dit ongestraft bij hun klanten denken te kunnen doen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Adidas

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Adidas nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Adidas klacht
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM