Klacht: Geen geld terug

Emma Coopmans op 19 september 2022 over Adidas in de categorie Sportmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Adidas
Categorie Sportmerken
Status Open
Datum 19 september 2022

Een klant van Adidas heeft slippers besteld, maar kon deze niet op tijd ophalen en ze zijn retour gestuurd. Bij het opnieuw bestellen van de slippers, die met korting waren gekocht, kreeg de klant te horen dat het terugkrijgen van het prijsverschil niet mogelijk was, ondanks eerdere toezeggingen van de klantenservice. De klant vindt dit onacceptabel en eist het beloofde prijsverschil terug.

Mijn Klacht:

Ik had slippers besteld en vanwege vakantie en bezorging bij een locatie (niet thuis), was ik te laat met het ophalen. Vervolgens zijn de slippers retour gestuurd. Ik wilde de slippers natuurlijk opnieuw bestellen, maar de 1e bestelling had ik ze met korting besteld. Adidas vertelde me dat ik ze opnieuw kon bestellen en vervolgens het prijsverschil terug zou krijgen. Na een aantal mails te hebben gestuurd blijven ze herhalen dat het niet mogelijk is. Dit vind ik niet kunnen. Ik wil toch graag het prijsverschil terug zoals beloofd door de klantenservice.

Gewenste Oplossing:

Het prijsverschil van de 1e en 2e bestelling (ongeveer 15 euro), zou ik graag terug willen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Adidas

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Adidas nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Emma Coopmans
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM