Klacht: De algehele afhandeling van mijn gestelde vragen en in het bijzonder de vernoemde vraag ,Prashant en Misja zijn er mee bezig geweest maar zonder resultaat .

Is mailadres op 06 september 2022 over Adidas in de categorie Sportmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Adidas
Categorie Sportmerken
Status Open
Datum 6 september 2022

Een klant heeft herhaaldelijk contact gezocht met Adidas over een retourzending van artikelen zonder ANL-codes, maar heeft geen reactie ontvangen op zijn vragen. Hij vraagt om compensatie in de vorm van vouchers, gezien de waarde van de geretourneerde kledingstukken. De klant uit zijn frustratie over het gebrek aan communicatie en de afhandeling van zijn verzoek.

Mijn Klacht:

Hallo Adidas

U zult wel denken alweer een klacht van de Vries , inderdaad . Deze gaat over een zaak die ik al behoorlijk wat keren gesteld heb via mijn verstuurde mails, aan Pieter . Nooit geen reactie van hem , misschien is Chinees wel een betere taal voor communicatie, het punt is ik beheers deze taal niet .
De zaak betreft , artikelen die zonder ANL -codes zijn retour gestuurd o.a een zwarte Adidas sweatshirt met kol , een geruite Adidas sweatshirt, een zwart wit geruite hoodie , een korte broek , 2 maal een rood T- shirt en eenmaal een blauw T-shirt .
Ik zou me kunnen voorstellen dat deze artikelen verdwenen zijn in de malle molen van de dagelijkse gang van zaken, zo ja dan gaarne een aant,al vouchers ter compensatie, her gaat tenslotte om behoorlijk wat geld en bovenstaand verzoek heb ik reeds meerdere keren gesteld ,het eerste verzoek Is. zo’n drie maanden geleden dacht ik .

Gewenste Oplossing:

De oplossingen zijn vrij eenvoudig N.l de gehele afhandeling van de gestelde vragen , binnen een zo kort mogelijke termijn . Zijn mijn 3 klachten van gisteren ook aangekomen , gaarne een reactie hierop . Dus communiceer met mij en alle klachten zitten mij vrij hoog , ik reken , vertrouw ten volle op een voor alle partijen goede afloop , als eren punt achter gezet kan worden dan ook geen mailverkeer hierover van mij , wat zal dat voor mij een rust geven .

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Adidas

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Adidas nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Is mailadres
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM