Mijn Klacht:
15 oktober 2015 werd mijn fotocamera gestolen in Cafe New York te Boedapest. Mijn camera lag naast mij op de stoel, bedekt met mijn das en pet. Dus duidelijk uit het zicht. Ik had dus de nodige voorzichtigheid in acht genomen. Kennelijk is iemand in het cafe er toch op een slinkse manier achter gekomen waar de camera lag, ondanks het feit dat deze was bedekt.
Na aangifte bij Actua Verzekeringen kwam ik echter van een koude kermis thuis. Wat was het geval: Actua weigerde een vergoeding uit te betalen, met het argument dat ik de nodige voorzichtigheid niet in acht had genomen. Nader uitleg en correspondentie met Actua zijn op niets uit gelopen. Ik heb deze les geleerd: ga nooit met Actua Verzekeringen in zee, want ze weigeren om ook maar iets voor je te betekenen! Er zijn veel klachten over dit bedrijf, ook bij Radar weten ze erover mee te praten
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als Actua Verzekeringen alsnog deze zaak heroverweegt en tot uitkering van de schade overgaat, zoals het hoort.


