Klacht: Aan het lijntje gehouden?

Vijvecm op 22 november 2013 over Actua Verzekeringen in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Actua Verzekeringen has resolved this complaint
Klacht opgelost op 27 november 2013
Reactie van het bedrijf:

De behandeling van het dossier heeft ook naar de mening van Actua te lang geduurd. Verzekerde is inmiddels geïnformeerd dat de schade per ommegaande wordt afgehandeld en betaald.

Categorie Verzekering
Status Opgelost
Datum 22 november 2013

Een klant van Actua Verzekeringen heeft een klacht ingediend over de afhandeling van een schadeclaim voor een verloren fotocamera. Ondanks herhaaldelijk contact en het indienen van de claim in augustus 2013, ontvangt de klant steeds onduidelijke verzoeken om aanvullende informatie en ervaart hij dat zijn zaak niet vordert. De klant voelt zich hierdoor aan het lijntje gehouden, ondanks het relatief kleine bedrag van de schade.

Mijn Klacht:

In augustus is mijn fotocamera verloren gegaan in een vliegtuig. Hierover is meteen contact geweest met de vliegmaatschappij, de beide luchthavens en mijn verzekeraar hiervoor: Actua. Op 23 augustus 2013 is mijn schade in behandeling genomen. Echter is tot op heden nog niets overeengekomen. Ik krijg als reactie keer op keer een mail, (in zeer onbeholpen Nederlands opgesteld, met deels kopieën van stukjes standaard tekst), waarin elke keer om een ander ‘detail’ gevraagd wordt, de meest bijzondere vragen, en dat daarna de schade in behandeling genomen kan worden. Als ik ze bel, geven ze als reactie dat ze zien dat ‘het is blijven liggen’. Het gaat om een klein bedrag, maar ik heb niet voor niets de verzekering genomen. Ik heb zwaar het gevoel dat ik aan het lijntje gehouden wordt.

Gewenste Oplossing:

Spoedig uitkeren van het verzekerde bedrag(je) voor mijn cameraatje.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Actua Verzekeringen over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Actua Verzekeringen in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Actua Verzekeringen een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Actua Verzekeringen

Heeft op 27 november 2013 om 13:37 geantwoord

Geboden Oplossing:

De behandeling van het dossier heeft ook naar de mening van Actua te lang geduurd. Verzekerde is inmiddels geïnformeerd dat de schade per ommegaande wordt afgehandeld en betaald.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM