Mijn Klacht:
Op donderdag 18 december heb ik aankopen gedaan bij Kruidvat Stiens. Bij deze aankopen was ook een product van L’Oréal. Dit is een actie artikel van dinsdag 16 december t/m zondag 21 december. Weliswaar een op=op actie! maar als dinsdag de actie van start gaat en de kaartjes op donderdagochtend al op zijn is toch wel erg vreemd en niet over nagedacht, vind u niet?
Bovendien is het voor mij niet de eerste keer dat dit gebeurd en vind het dan nu ook tijd om hierover een klacht in te dienen.
Het komt nu bij mij duidelijk over als een “lokkertje”. Zet dit in de folder en de klant gaat naar het Kruitvat. Mijn inziens moet, als je zo’n actie publiceert in je folder, er voldoende kaarten per filiaal zijn.
Wat ik ook nog even kwijt wil, de medewerker had overleg met filiaalleider per telefoon. Medewerker zei: dus ik moet maar tegen mevrouw zeggen dat ze gewoon pech heeft. Niet echt een correcte communicatie.
Gewenste Oplossing:
Kruidvat moet geen actie's ondernemen, die ze niet waar kunnen maken.
Tevreden ben ik over andere drogisterijen in het dorp, deze zoeken een oplossing als er op dat moment te weinig actie-kaarten aanwezig zijn, ook al zou ik daar langer op moeten wachten.

