Mijn Klacht:
In februari bestelling geplaatst waarvan uiteindelijk 1 van de 5 artikelen niet leverbaar was.
Van de overige 4 artikelen heb ik er 1 gehouden en 3 geretourneerd. Het gehouden artikel is op tijd betaald met juiste kenmerk en dergelijke.
In de bestelhistorie in de app van about you gaat al iets niet goed lijkt t: daar staat 1 artikel niet leverbaar, 3 geretourneerd, 1 artikel met openstaand bedrag van €17,45 terwijl dat bedrag (bewezen) betaald is.
In april krijg ik achtereenvolgens herinnering en aanmaning over totaal openstaand bedrag van de geleverde artikelen: dus en retouren niet verwerkt en betaling van gehouden artikel niet verwerkt.
En dan begint ’t… Mailen met de klantenservice van about you. Contact met 4 verschillende personen die overduidelijk geen voorgaande mails lezen, die probleem niet (willen) snappen, verschillende antwoorden geven; kastje-muurverhaal, zonder oplossing.
Dan lijkt er schot in zaak te komen en zegt medewerker (nadat ik alle bewijzen van retour en betaling van ’t gehouden artikel heb aangeleverd) dat er retouren niet correct verwerkt zijn. Hij verzoekt mij zelf een declaratieformulier in te vullen met artikelnummers, artikelgroep en bedragen zodat retouren verwerkt kunnen worden. Hoewel ik ’t schandalig vind dat de klant hier zelf voor moet zorgen, netjes ’t formulier ingevuld en gemaild met verzoek mij te laten weten wanneer probleem is opgelost en factuur op 0 staat.
Op 15 april krijg ik bericht dat artikelen die ik geretourneerd heb, nu correct zijn verwerkt.
Maar helaas, vandaag wederom een aanmaning over het hele bedrag, dus inclusief het bedrag van ’t gehouden artikel dat al lang betaald is èn bedragen van de geretourneerde artikelen.
Ik ben er klaar mee. Erg boos en teleurgesteld. Fouten maken kanmag, maar los ’t adequaat op.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als factuur op 0 komt te staan zoals 't ook moet zijn, en ik dus geen aanmaningen krijg.
Verder zou 't fijn zijn als medewerkers zich inlezen in klantdossier (is er wel klanthistorie?). Nog beter zou zijn als 1 medewerker contactpersoon is (caseownership) ipv 5.
Bellen gaat vaak sneller maar die optie is er niet?


