Klacht: verkeerde bezorging

edejong73 op 18 oktober 2013 over Abercrombie and Fitch Outlet Nederland in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 18 oktober 2013

Een klant van Abercrombie and Fitch Outlet Nederland heeft een verkeerde jas ontvangen na een lange wachttijd. Ondanks herhaalde verzoeken is er geen nieuwe jas verzonden en is er geen correct retouradres verstrekt, waardoor de klant niet in staat is om de oorspronkelijke bestelling te retourneren. De klant ervaart frustratie over de afhandeling en adviseert anderen om niet bij deze winkel te bestellen.

Mijn Klacht:

verkeerde jas na klang wachten berzorgd. Geen reclame mogelijk, nieuwe goede jas is nooit verzonden, net zomin als het verstrekken van het juiste retouradres. Goede oorspronkelijke bestelling alleen na nieuwe opdracht te versturen, dit geweigerd, want ik heb nog steeds niet gekregen waarvoor al is betaald.
Fout wordt bij verzender gelegd, met geen mogelijkheid tot correctie te bewegen. 1 advies: don’t go there!!!

Gewenste Oplossing:

levering van bestelde product en reclame-mogelijkheid

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten