Klacht: abbo bij deze provider die niet werkt 2 maal

greko op 12 mei 2017 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 12 mei 2017

Een klant van Tele2 ervaart ernstige problemen met zijn mobiele abonnementen, waarvoor hij en zijn vrouw respectievelijk 35 en 45 euro per maand betalen. Ondanks herhaalde klachten en erkenning van een slecht signaal in hun woongebied, is er geen oplossing gevonden en voelt de klant zich slecht behandeld door de klantenservice. De klant heeft het gevoel dat hij voor twee jaar betaald heeft zonder daadwerkelijk gebruik te kunnen maken van de diensten.

Mijn Klacht:

ikzelf en mijn vrouw hebben een mobiel abbo bij deze rommel tele2.
1 a 35 euro per maand en 1 van 45 euro per maand..
na vele malen een klacht te hebben ingediend nog steeds niets opgelost.mijn abbo loopt deze maand af 35 euro per maand.waar ik in de 2 jaar niets tot bijna niets van gebruik heb kunnen maken.is erkend dat wij in een hoek zitten waar wij bijna tot niets signaal hebben hier.ik heb vele malen geprobeerd dit met tele2 te oplossen maar zij reageren nergens op terug.tot net…eerst weer gebeld kreeg een medewerker aan de telefoon die er wel gehoor aan gaf,ik zou morgen terug gebeld worden op mijn huistelefoon….tot mijn verbazing werden wij binnen 5 minuten terug gebeld door ene mvr vera bentum,nou ik ben nog nooit zo schofterig behandeld.na netjes 2 jaar betaald te hebben voor gebakken lucht..en na vele telefoontjes van mij in de 2 jaar naar tele2.

Gewenste Oplossing:

laat tele2 met een goed voorstel komen dat mijn vrouw ,de resterende maanden niets meer hoeft te betalen voor dat razend langzame netwerk.en geef mij een compensaatie voor 2 jaar tele NEE stress.en daarbij kan ik het nog moeilijker maken ik zit nog in het oude systeem dat je je geld terug krijgt voor een flut telefoon.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door greko
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie