Mijn Klacht:
Hallo,
Ik heb een bestelling gedaan bij H&M, daar bij zat een korting van €15 Ik heb een aanmaning van H&M ontvangen alvorens ik de factuur, en een herinnering heb ontvangen. Het totaalbedrag was verhoogd met €15. Mijn account zou geblokkeerd zijn tot ik mijn rekening betaald heb. Ik heb daarover een mail gestuurd naar de klantenservice. Ik ontving als reactie dat het door storing langer kon duren dan ik gewend was voor ik antwoord kreeg. Ruim een week later heb ik weer een mail gestuurd en kreeg de zelfde reactie.
Nog steeds geen antwoord ontvangen. Maar inmiddels wel een herinnering van de aanmaning met als tekst “helaas hebben onze herinneringen niet geholpen”. En je schuld is nu opeisbaar geworden.
Ik vind dit een zeer kwalijke danwel ombeschofte manier van omgaan met klanten. Ik ben ook zeker niet van plan nog een bestelling te plaatsen.
Gewenste Oplossing:
Ik zou graag contact hebben met H&M, en dit oplossen. Ik wil graag het oorspronkelijke bedrag betalen.

