Klacht: aan koop nog steeds niet gekregen

rentenier2015 op 10 april 2018 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Groupon klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 8.0/10 ★★★★☆
Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Open
Datum 10 april 2018

Een klant heeft op 21 maart twee artikelen besteld en betaald via iDEAL, maar heeft deze nog niet ontvangen. Het gaat om AVG Internet Security en AVG Antivirus voor drie pc's voor een periode van twee jaar, met een totale prijs van 40 euro. De klant vraagt om opheldering over de status van de bestelling.

Mijn Klacht:

IK HEB OP 21 MAART 2 ARTIKELEN BESTELD EN OOK BETAALD VIA IDEAL MAAR IK HEB ZE NOG NIET ONTVANGEN HET GAAT OVER DE AVG-INTERNET SECURITY 2018 VOOR 3 PC’S VOOR 2 JAAR EN AVG-ANTIVIRUS 2018 VOOR 3 PC’S EN 2 JAAR
MIJNAANKOOPNUMMER 1200-056050-199719 EN 1200-056050-010581 TOTAAL PIJS 40 EURO

Gewenste Oplossing:

ALS IK DE GOEDEREN DIE IK BESTELD HEB OP ZEER KORTE TEMIJN KRIJG ANDERS MOETEN ZE ME 40 EURO TERUD STORTRN OP MIJN REKENING

Beoordeling 8/10 star-4 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM