Klacht: geen levering

jhvo op 22 maart 2013 over A & W Tablet in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 22 maart 2013

Een klant heeft op 12 maart 2013 een bestelling geplaatst bij A & W Tablet, maar heeft sindsdien geen levering ontvangen. Ondanks het accepteren van de betaling heeft de klant alleen een bevestiging van de behandeling van de bestelling gekregen en geen verdere communicatie, noch op vragen via e-mail of telefoon. De klant uit onvrede over de beloften op de website die niet worden nagekomen.

Mijn Klacht:

ik heb 12-3-2013 een bestelling gedaan, het geld wordt geaccepteerd, verder alleen bericht gekregen dat ze het in behandeling hebben en niets meer gehoord.
Geen enkele reactie op vragen van mij via mail en telefoon gehad.
mooie beloftes op de site, die niet waargemaakt worden.
alleen een stilzwijgen.

Gewenste Oplossing:

ik wil de nog lopende(??) bestelling annuleren en mijn geld terug.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)