Op zondag 26 mei 2013, ben ik samen met een collega naar de toppers gegaan met de trein. Op de heenweg hadden we om niet aangegeven reden al 20 minuten vertraging.
Op station Bijlmer Arena hebben we nog speciaal navraag gedaan... Lees meer
ik woon bij het station in boxtel;ik word er knettergek van dat de bussen die ingezet zijn door NS hun motoren laten draaien tijdens het wachten op het station;bovendien is er aan de achterkant van dat zelfde station een mooie... Lees meer
Zaterdag 25 mei jl. om ± 16.01 u. van spoor 11 had ik de Intercity Trein vanuit Arnhem genomen naar Amsterdam (Den Helder).
Ten hoogte van Oosterbeek schudde de trein en de wagons plotseling heel erg heen en weer... Lees meer
De Nederlandse Spoorwegen gaat 2 weken werken aan het spoortraject bij Den-Bosch op 27 juni 2013. Ik vroeg me af waarom juist dan, waarom niet 1 week later, dan is het vakantie zodat de werkende en schoolgaande mensen er geen... Lees meer
Een tijdje geleden heb ik een klacht gemeld over dat mensen zich niet houden aan stilte in een stilecoupe. Er is niets veranderd. De NS,lees ik net zou jaren geleden dit probleem al aanpakken. Dat is niet gebeurd. Ik... Lees meer
Heb een Weekend Vrij Abonnement aangeschaft bij de NS. Is geldig vanaf 14 mei (stond in de brief die ik samen met mijn chipkaart ontving), maar conducteur ziet 28 mei als eerste geldigheidsdag.
Het maandelijkse abonnementgeld is inmiddels al wel... Lees meer
ivm werkzaamheden aan het spoor tussen den bosch en utrecht zijn er bussen ingezet. verwachtte reistijd van den bosch naar utrecht 1 uur.
Vanochtend om 9.20 uur in den bosch, wachttijd totdat we in de bus zater 60 minuten. Geen mededelingen,... Lees meer
Ik zou een week naar Zwitserland gaan Vertrek v d ICE uit Utrecht 11.02.Vanwege de waarschuwings werkzaamheden aan het spoor ben ik om 5 voor 8 uur met de trein uit den Haag naar Utrecht vertokken. Over Leiden.In Leiden stond... Lees meer
Klacht naar aanleiding van het vergeten van een OV kaart van een student.
De NS houdt zich niet aan de wettelijke voorschriften omtrent het beleid omtrent facturen en incasso's via een incassobureau. Ze lappen de regels aan hun laars en sturen... Lees meer
Het is niemand onbekend dat er veel geklaagd wordt over de absentie van degelijke toiletten in de sprinter-treinen. Dit kan soms voor onaangename taferelen zorgen.
Ik ga graag uit in Amsterdam en moet daarom vaak de nachttrein terug naar huis... Lees meer