Geboden Oplossing:
Beste meneer,
Wij hebben geprobeerd u telefonisch te bereiken om nogmaals persoonlijk excuses aan te bieden. Dit is helaas niet gelukt, wij hebben daarom onderstaande e-mail naar u gestuurd.
---------------------------------------------------
Beste meneer,
Naar aanleiding van uw klacht heb ik u geprobeerd te bellen op: , maar helaas zonder succes
Allereerst wil ik u namens de NLE een welgemeende excuses aanbieden.
Incasso
Bij het indienen van alle incasso’s is er voor het termijnbedrag van augustus iets misgegaan bij de bank. De bank heeft onze incasso’s vermeld onder de naam Nutsgroep of Nutsservices. Dit is de naam van ons moederbedrijf. Geen zorgen, de incasso is uiteraard wel door ons gedaan.
U heeft voor het termijnbedrag van augustus een betalingsherinnering ontvangen. Dit is een automatisch bericht dat na elke storno wordt verzonden. Tevens zie ik dat u de desbetreffende rekening heeft betaald.
Ik kan mij heel goed voorstellen dat de incasso onder de naam van Nuts wat zorgen met zich meebrengt en ben het met u eens dat wij dit na constatering direct hadden moeten melden aan onze klanten. Inmiddels is het probleem verholpen en verwachten wij dat dit zich niet meer zal doen voorkomen.
Nogmaals onze oprechte excuses voor het ongemak.
Ik vertrouw erop u voldoende te hebben geïnformeerd en wens u nog een fijne dag toe.
Met vriendelijke groet,
-----------------------------------
Uw klacht is hiermee afgesloten. Heeft u toch nog vragen of opmerkingen, kunt u de behandelaar van uw klacht bereiken door te reageren op haar bericht.
Met vriendelijke groet,
NLE Webcare