Klacht: Beauty-fotoshoot

wo451711 op 25 juni 2021 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Open
Datum 25 juni 2021

Een consument heeft een beauty-fotoshoot geboekt via Groupon, maar deze kon vorig jaar niet doorgaan vanwege Corona. Nu blijkt de coupon niet meer geldig te zijn en de consument vraagt om een oplossing, zodat zij deze zomer alsnog met haar kleindochter naar Rotterdam kan voor de fotoshoot.

Mijn Klacht:

Ik heb betaald voor een beauty-fotoshoot met mijn kleindochter maar die kon vorig jaar vanwege Corona niet doorgaan. Nu lees ik dat hij niet meer geldig is. Bij de code staat nr 42C4EAQD24.

Hebt u een oplossing voor mij, ik wil deze zomer graag met haar naar Rotterdam en dan ook naar PicturePeople (incl.3 foto-afdrukken en bestanden YourPhotoshoot BLackCard).

Gewenste Oplossing:

Inwacht uw reactie af.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Groupon

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Groupon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door wo451711
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM