Klacht: Al lang en breed herroepen

Marina de Boef op 20 mei 2021 over Brabants dagblad in de categorie Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Media
Status Open
Datum 20 mei 2021

Een consument heeft een overeenkomst met Brabants Dagblad herroepen op de avond van het afsluiten, maar ontving desondanks nog steeds de krant en rekeningen. Ondanks het niet betalen van deze rekeningen, ontvangt de consument dreigementen van Itrum en incassokosten, terwijl er geen reactie komt op e-mails en verzoeken om terugbelverzoeken.

Mijn Klacht:

Ik heb op de avond van de dag van het afsluiten (is me opgedrongen!) gelijk de overeenkomst herroepen. Kreeg toch nog heel lang de krant, en rekeningen. Die betaal ik uiteraard niet. Wordt nu gedreigd met Itrum en incassokosten. Terwijl de fout bij BD ligt…! Daar ben ik klaar mee!
Mailtjes worden niet beantwoord en ik wordt niet teruggebeld als ik dit vraag…

Gewenste Oplossing:

Geen rekeningen meer! en geen krant meer (zat nu afgelopen zaterdag eindelijk niet meer in de bus. Egens in februari al opgezegd.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Brabants dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Brabants dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Marina de Boef
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM