Mijn Klacht:
Na enkele keren over en weer gemaild te hebben met Pronto zelf en uiteindelijk 6 april, nadat een monteur ook nog geweest was, ik te horen kreeg dat mijn klacht productgebonden eigenschappen zijn ,en door omstandigheden dit even heb laten rusten, trek ik alsnog aan de bel. Een vriendin had mij op deze site gewezen. Zij wist dit omdat zij aan het begin van het jaar ook een nieuwe bank had besteld die niet voldeed, naden liepen ook niet recht. Bank is netjes opgehaald en zoals zij vertelde teruggestuurd naar Polen. Of ze een hele nieuwe bank hebben ontvangen of dat de oude vermaakt is, is mij niet bekend.
De naden lopen niet recht, als je er op gezeten hebt gaat de afdruk van het zitten niet weg. De volgende dag zit het er nog in. Op de rugleuning zit een gedeelte wat verkeerd gestikt is.
Voor paar jaar terug heb ik eetkamerstoelen gekocht met wieltjes en die moet ik geregeld zelf aandraaien. Dat heb ik toen zo gelaten want voor de rest zijn ze helemaal prima.
Gewenste Oplossing:
Dat ze het probleem serieus nemen en actie ondernemen.

