Klacht: Bestelling via American Golf Trading

Jeroen Zwaanswijk op 25 april 2021 over Adyen in de categorie Betalingsdiensten

Adyen klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 6.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf Adyen
Categorie Betalingsdiensten
Status Open
Datum 25 april 2021

Een klant heeft op 11 april een aankoop gedaan via de website van American Golf Trading, maar heeft geen bevestiging van de betaling van € 111,81 ontvangen. De betaling is via iDeal gedaan aan Adyen, en de klant vraagt zich af of de site betrouwbaar is en of anderen vergelijkbare ervaringen hebben.

Mijn Klacht:

Ik heb op zondag 11 april jl een aankoop gedaan via de website van American Golf Trading.de betaling a € 111,81 is via iDeal betaald aan NL04 ADYB 2017 4001 57 maar nooit bevestiging per mail of bestelling ontvangen. Wellicht komt dit nog of is dit een fake site geweest? Heeft iemand hier ook ervaring mee?

Gewenste Oplossing:

Als ik de bestelling heb ontvangen of mijn geld terug

Beoordeling 6/10 star-3 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door Jeroen Zwaanswijk
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM