Klacht: waar is mijn groupon gebleven

lidy van lankeren op 15 april 2021 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Groupon klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Open
Datum 15 april 2021

Een klant heeft op 26 oktober 2020 een Groupon gekocht voor een online cursus bij Laudius, maar kan de benodigde code niet vinden om zich in te schrijven. De klant vraagt zich af waar de Groupon is gebleven, aangezien deze niet meer zichtbaar is in zijn account en de inschrijving voor de cursus vóór 31 juli 2021 moet plaatsvinden.

Mijn Klacht:

Op 26 oktober 2020 heb ik de groupon gekocht en betaald Laudius: Online cursus Allround Coach – met hulp van een docent incl. afsluitend examen.
aankoopnummer: 1200-085438-242537 code kan ik niet vinden of het moet 871246733 zijn.
Inschrijven voor 31 juli 2021
Dat is het nog lang niet, dus wil ik mijn grouponaankopp in mijngroupon controleren en mij aanmelden. En nou het ik geen groupons meer? Waar is deze gebleven?

Gewenste Oplossing:

Als ik aangemeld ben bij Laudius en mijn cursus kan gaan starten

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Reactie van de melder van de klacht lidy van lankeren

5 jaren geleden - Laudius stuurt mij ook naar u

Alle klachten die gemeld zijn door lidy van lankeren
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM