Klacht: Gescheurd

TessC op 05 april 2021 over Nike in de categorie Sportmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Nike
Categorie Sportmerken
Status Open
Datum 5 april 2021

Een consument meldt dat de linker schoen van een paar Nike-schoenen aan de buitenkant op de naad is gescheurd, terwijl de schoenen amper zijn gedragen. Dit staat in contrast met andere paren die veel langer in gebruik zijn zonder problemen.

Mijn Klacht:

De linker schoen is aan de buitenkant op de naad gescheurd. Schoenen zijn amper gedragen. Terwijl we meerdere paren al veel langer hebben en daar niks mee aan de hand is

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag een vervangend paar willen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nike

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nike nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door TessC
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM