Klacht: niet kunnen ruilen na lock down

Bareldm op 17 maart 2021 over Under Armour in de categorie Sportmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 9.0/10 ★★★★★
Categorie Sportmerken
Status Open
Datum 17 maart 2021

Een klant heeft sportkleding gekocht bij Under Armour, maar kon deze niet ruilen vanwege de lockdown die op 17 december inging. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen met de winkel, kreeg de klant te horen dat ruilen niet meer mogelijk was omdat de aankoopdatum meer dan 30 dagen geleden was. De klant stelt dat de lockdown hen de kans heeft ontnomen om binnen de gestelde termijn te ruilen.

Mijn Klacht:

Op 28 november heeft mijn zoon sportkleding bij Under Armour gekocht. Deze kleding heb ik op mijn verjaardag gekregen. Helaas niet de juiste maten. Rond 17 december heeft onze minister de winkels gesloten waardoor ik de kleding niet kon ruilen. Ik heb meerdere malen geprobeerd te bellen met de winkel, helaas zonder resultaat. Ik wilde dit namelijk oplossen voor als de winkels weer open mochten. Nu vanmorgen (17-03) telefonisch contact gehad met under armour. Ruilen mag niet meer omdat het al op 28-11-2020 is gekocht. Op de bon staat dat ik binnen 30 dagen mag ruilen. Hiervoor heb ik de kans niet gekregen door de lock-down.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer ik de kleding gewoon voor de juiste maten mag omruilen. en wanneer deze kleding niet meer in de juiste maten is dan iets anders voor het bedrag uit kan zoeken.

Beoordeling 9/10 star-5 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Under Armour

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Under Armour nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Bareldm
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM