Klacht: Online bestelling retour

wilmadewaard1970 op 09 maart 2021 over Hunkemoller in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 9 maart 2021

Een klant van Hunkemoller heeft problemen ervaren met een online bestelling die retour is gestuurd vanwege beschadiging. Ondanks herhaaldelijk contact proberen met de winkel in Ridderkerk en de klantenservice, heeft de klant geen reactie ontvangen en is het onduidelijk waar de producten zijn. De klant verzoekt om de producten terug te ontvangen, aangezien het om een aanbieding gaat, en uit onvrede over de bereikbaarheid van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Ik heb een online bestelling gedaan en betaald. Ik zou mijn bestelling ophalen in de winkel in Ridderkerk, ik heb diverse keren gebeld met Ridderkerk maar wordt niet opgenomen zo ook de klantenservice. Ik kon zien dat het pakket wegens beschadiging is retour gegaan en nu kreeg ik een mail met bedankt uw retour bevestiging hebben we ontvangen. Maar ik heb niets ontvangen noch opgehaald ik hen mijn geld wel terug maar ik wil de producten omdat het een aanbieding is. Heb ook contactformulier ingevuld maar geen reactie. En dan maar mails sturen over aanbiedingen en het op zo’n manier afhandelen ze zijn totaal onbereikbaar.

Gewenste Oplossing:

Als ik het geen wat ik had besteld als nog wordt geleverd, en dan betaal ik het bedrag wat ik toen heb betaald voor de producten maar wel met een tegemoetkoming dat ze het dan thuis bezorgen zonder kosten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hunkemoller

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hunkemoller nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door wilmadewaard1970
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM