Klacht: Voucher

Achy op 24 februari 2021 over Royal Air Maroc in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 24 februari 2021

Een klant van Royal Air Maroc ervaart problemen met het verkrijgen van een voucher voor een geannuleerde vlucht van vorig jaar. Ondanks herhaaldelijke pogingen om dit op te lossen, ontvangt de klant tegenstrijdige informatie van verschillende medewerkers en voelt zich gefrustreerd door de gebrekkige communicatie. De klant overweegt juridische stappen tegen de luchtvaartmaatschappij.

Mijn Klacht:

Ben nu al bijna een jaar bezig met een voucher voor mijn geannuleerde vlucht van zomer vorig jaar en word elke keer aan t lijntjes gehouden, iedere medewerker die wat anders zegt. Echt een dramatische luchtvaartmaatschappij kan ik ze aanklagen of iemand erop zetten?

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug heb of een voucher heb gekregen voor een nieuwe vlucht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Royal Air Maroc

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Royal Air Maroc nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Achy
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM