Klacht: Levertijd van Iphone 12 Pro wordt continue verlengd

ongame op 13 januari 2021 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 13 januari 2021

Een klant heeft op 4 december 2020 een iPhone 12 Pro 512GB besteld bij Vodafone, met de verwachting dat deze eind 2020 geleverd zou worden. Na meerdere vertragingen, waaronder een recente melding van de klantenservice dat de levering pas in februari zal plaatsvinden, is de klant zeer ontevreden over de lange wachttijd van minimaal twee maanden.

Mijn Klacht:

Geachte heer/mevrouw,

Ik heb een bestelling verricht op 4 december 2020. Bestelling was een Iphone 12 Pro 512GB met een abonnement Vodafone Pro Connect (2 jaar). Volgens de klantenservice zou het toestel eind 2020 geleverd worden. Ik kreeg later een bericht dat een vertraging is ontstaan met de levering en dat ik het toestel eind week 2 ga ontvangen. Dit is ook bevestigd door de leverancier Apple. We zitten nu in week 2 en ik dacht ik bel even voor de zekerheid de klantenservice. Klantenservice van Vodafone vertelde mij dat mijn toestel pas in februari geleverd zal worden. Dit is niet acceptabel. Dit betekent letterlijk dat ik minimaal 2 maanden moet wachten op mijn toestel.

Ik ben heel erg boos door deze situatie.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als zij mij in week 2 of max week 3 het toestel kunnen leveren. Want dit was ook bevestigd door Vodafone d.m.v. een sms.

Desnoods gaan ze in gesprek met andere telecombedrijven die wel dit toestel op voorraad hebben zoals T-Mobile.

Of ze kunnen mij blij maken als ze mij een extraatje kunnen geven zoals Apple Airpods 2.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door ongame
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie