Klacht: [email protected]

SAM1958 op 12 januari 2021 over Hunkemoller in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 12 januari 2021

Een klant van Hunkemöller meldt dat zij op 6 januari een bericht ontving dat haar bestelling onderweg was, maar op 12 januari nog niets had ontvangen. Ondanks meerdere pogingen via e-mail, WhatsApp en telefonische contactmomenten, kreeg zij geen reactie van de klantenservice en ervoer zij problemen met het bereiken van iemand aan de lijn.

Mijn Klacht:

Op 6 januari kreeg ik een bericht van Hunkemöller dat mijn bestelling onderweg was. Op 12 januari heb ik nog niks ontvangen. Ik heb vervolgens 2 e-mailen gestuurd een Whatsapp gestuurd zeker 3 keer 20 minuten aan de telefoon gezeten maar krijg geen enkele reactie. Als ik bel naar de klantenservice verbreekt men de telefoon na 20 min. Ik krijg niemand te spreken. Wat een slechte service.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug krijg.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hunkemoller

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hunkemoller nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door SAM1958
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM