Klacht: WH-1000XM3 ruis linkerkant

Bastiaan73 op 08 januari 2021 over Sony in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Sony
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 8 januari 2021

Na twee maanden gebruik vertoonde de linkerhelft van de Sony WH-1000XM3 koptelefoon een ruis. De klager diende een klacht in via de Sony-website, maar ontving geen enkele reactie. Bovendien merkt de klager op dat dit probleem een veelvoorkomende klacht is en dat Sony hier geen actie op onderneemt.

Mijn Klacht:

Na 2 maanden ontstond er een ruis in de linkerhelft van mijn nieuw aangeschafte koptelefoon van Sony. Via de Sony site klacht ingediend. Geen ENKELE reactie. Nog erger dat het een bekende klacht is. Sony doet hier helemaal niets aan. Ze verkopen dure spullen die bij voorbaat al niet ok zijn.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik mijn geld terugkrijg want ik vertrouw Sony koptelefoons niet meer. Wil dus ook geen nieuwe maar gewoon mijn geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Sony

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Sony nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Bastiaan73
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM