Klacht: retouradres??

Jo22re op 11 oktober 2020 over Zubana in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Zubana
Status Open
Datum 11 oktober 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Je koopt een pakket wat komt uit Luxemburg bij retour kreeg ik maar geen retour sticker gegenereerd. Na veel geheen en weer bij post.nl af gegegeven met bewijs van inname. Ik zit nu al meer dan 6 weken te wachten op bericht dat mijn pakket is aangekomen. Je raad het al pakket pleite, mijn retour bewijs heb ik niks aan zeggen ze. Want pakket moet retour naar China?? Wat ook erg bijzonder is dat het bedrijf zich Zubana noemt en Klarna noemt het Believe. Mensen trap er niet ze nemen de boel flink in de maling.
Ik kan fluiten naar mijn centen maar zorg dat het u niet overkomt.

Gewenste Oplossing:

Tevreden als ik mijn geld retour heb voor iets wat niet in mijn bezit is. En dat dit bedrijf eens goed onder de loep wordt genomen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zubana

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zubana nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jo22re
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten