Klacht: Bestelling niet gecorrigeerd

Klacht@123 op 10 oktober 2020 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 10 oktober 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De laatste wijziging in mijn bestel lijst zijn blijkbaar door computerproblemen niet verwerkt. Daardoor geannuleerde producten gekregen en nieuwe niet ontvangen. Dit afgelopen zaterdag gemeld bij de klantenservice op de site want de telefoon had een wachttijd van meer dan 25 min.
Niets meer gehoord dus donderdag per Mail nogmaals gemeld dat ik niet tevreden ben. Nu, een week later nog steeds reactie. De aardbeien, spruiten en aardappels waren niet gewenst. Fruit en groente inmiddels weggegooid en de aardappels krijgen straks pootjes. Wat een waardeloze service is dit.

Gewenste Oplossing:

Geld retour van af bestelde artikelen! Ben al zelf naar de winkel geweest voor de niet geleverde producten en dat was wst ik in Coronatijd nu juist wilde voorkomen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Klacht@123
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer