Klacht: Klantonvriendelijk gedrag

Ron 63 op 07 september 2020 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dirk van den Broek has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 7 september 2020

Een klant van Dirk van den Broek ervaart onvriendelijk gedrag tijdens een bezoek aan de supermarkt. Ondanks dat de klant vier De ijskoffie meenam die volgens een bordje in de aanbieding was, kreeg hij de korting niet en werd hij op een onaangename manier aangesproken door een medewerkster. De klant voelt zich onterecht behandeld en overweegt om niet meer bij deze supermarkt te winkelen.

Mijn Klacht:

Ik ben net terug van de Dirk waar ik normaal mijn boodschappen deed. Ik had daar 4 De ijskoffie uit het koelschap meegenomen die volgens het bordje in de aanbieding was 2 voor1. Bij de kassa kreeg ik deze korting niet en werd doorverwezen naar een wat oudere dame die op een zeer onaangename wijze mijn de les ging lezen dat het geen ijskoffie was maar chocolademelk? DE chocolat-twist is echt wel ijskoffie en een vriendelijke jongen die aan de kassa zat vertelde mij dat de ijskoffie aanbieding van vorige week was en ze een fout hadden gemaakt met het leeghalen van de koeling. Ik zou zeggen niet mijn fout maar de fout van Dirk maar nee hoor ik kreeg wederom de wind van voren. Ik geloof niet dat ik hier nog vaak ga winkelen!

Gewenste Oplossing:

Zie boven!

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dirk van den Broek

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dirk van den Broek nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ron 63
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer