Klacht: slechte review niet op de site bij product getoond

Voconn op 11 augustus 2020 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Open
Datum 11 augustus 2020

Een gebruiker heeft een uitgebreide review geschreven over een Grieks restaurant, maar deze wordt niet op de website van Groupon weergegeven. Pogingen om telefonisch contact op te nemen met het bedrijf zijn mislukt, waarbij een bandje aangeeft dat de bereikbaarheid door corona is beperkt.

Mijn Klacht:

mijn review van grieks restaurant wordt niet getoond. Ik heb een uitgebreide review gemaakt.
Ik heb ze geprobeerd te bellen maar ze zijn niet bereikbaar. Krijg een bandje waarop corona de schuld krijgt van het niet bereikbaar zijn.

Gewenste Oplossing:

Als mij review wordt getoond. Grieks restaurant in Zevenaar.
En ze weer bereikbaar zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Groupon

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Groupon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Voconn
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM