Klacht: Aansluiting

Omero op 23 juli 2020 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 23 juli 2020

Ö. Orman heeft een klacht ingediend bij Vodafone omdat zijn aansluiting op 23 juli 2020 om 13.00 uur niet is geactiveerd, ondanks bevestiging. Hierdoor is hij niet bereikbaar en vindt hij dit onacceptabel, vooral omdat zijn abonnement bij T-Mobile al was opgezegd. Hij vraagt om een compensatie voor de tijd dat hij geen gebruik kan maken van zijn aansluiting.

Mijn Klacht:

Het is mij bevestigd dat mijn aansluiting op 23 juli 2020 om 13.00 in zou gaan. Tot mijn teleurstelling is dit helaas niet gebeurd en mijn abonnement bij T- mobile was al maanden opgezegd.

Dus een Vodafone abonnement die helemaal niet is aangesloten. Dit betenend voor mij dan geen bereikbaarheid en is dit onacceptabel.

Voor elke uur die niet kan benutten van mijn aansluiting wil ik een tegemoetkoming.

Hopende op een snelle oplossing.
Met vriendelijke groet,

Ö. Orman

Gewenste Oplossing:

als het aansluiting rond en ik ben weer bereikbaar

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Omero
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie