Klacht: Omvallen stapel wasmiddelflessen

Rina Schenk op 13 juli 2020 over Lidl in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 13 juli 2020
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben je klacht op 13-07-2020 via e-mail beantwoord. Hierin is de volgende informatie opgevraagd: Betreffende filiaal. Wanneer je nog vragen hebt, kun je contact opnemen via [email protected]. Met vriendelijke groeten, Klantenservice team Lidl Nederland

Bedrijf Lidl
Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 13 juli 2020

Een klant van Lidl ervaarde een gevaarlijke situatie toen een hoge stapel wasmiddelflessen omviel terwijl hij een doos wilde pakken. Hij kon op tijd wegspringen, maar kreeg weinig hulp van het personeel, dat eerst met een vloerenmachine kwam in plaats van zich om de klant te bekommeren. De klant voelde zich niet serieus genomen en was teleurgesteld over de reactie van de medewerker.

Mijn Klacht:

Ik wilde het wasmiddel van de aanbieding pakken. Ik pakte uit de bovenste doos in de eerste rij. Meteen vielen de twee rijen daarnaast om. De hele stapel stond uiterst wankel en was heel hoog. Gelukkig kon ik op zij springen want anders had ik de hele zooi over mij heen gekregen. De eerste rij heb ik tegen kunnen houden en heeft een andere klant mij geholpen. Een klant is in de winkel gaan zoeken naar een medewerker. Roepen naar de kassa hielp niet voor hulp. Het duurde vrij lang voordat er iemand kwam om te helpen. Die had eerst de vloerenmachine gehaald. Trok een gezicht: wat een bende. Geen vraag hoe het met mij was en of ik wat over me heen had gehad. Toen maar gevraagd naar een papiertje want mijn schoen zat vol. En als je dan boos wordt over de reactie is het weer niet goed. Want hij had de stapel niet zo wankel neergezet. Ik mis daarin verantwoordelijkheidsgevoel voor het feit dat je bij Lidl werkt en geen enkel excuus vanuit de medewerker. Heel teleurstellend zo.

Gewenste Oplossing:

Alsnog een excuus voor de handelswijze is wel op zijn plaats. En een training hoe om te gaan in dit soort situaties.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Lidl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Lidl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Lidl

Heeft op 13 juli 2020 om 20:30 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door Rina Schenk
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer