Klacht: Online bestellen

Orderontvangst 82262037 op 26 juni 2020 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 26 juni 2020

Een klant van Albert Heijn heeft een klacht ingediend over een recente online bestelling waarbij alle gekoelde producten ontbraken. Hoewel het bedrag is teruggestort, is de klant ontevreden over de kwaliteit van de geleverde producten, zoals rot fruit, en vindt het bezorgtarief van 7,95 euro niet gerechtvaardigd. Als trouwe klant had de persoon hogere verwachtingen van de service.

Mijn Klacht:

Goedenavond, heb net de bestelling ontvangen. Alle gekoelde producten waren er niet bij. Foutje! Bedrag wel teruggekregen.
Bestel extra online om niet naar de winkel te hoeven i.v.m.corona. Betaal voor bezorging 7,95 euro vindt dit niet correct fruit sinaasappel en peer waren rot! Als trouwe en vaste klant ben ik dit niet gewend!

Gewenste Oplossing:

Als dit na behoren wordt opgelost moet nu extra na de winkel en vind dit niet prettig!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Orderontvangst 82262037
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer