Mijn Klacht:
Steeds als ik de stofzuiger gebruik trekt het apparaat vacuüm.
Ik kan er helemaal niet mee werken, vind het weggegooid geld.
Gewenste Oplossing:
Helemaal niet.
Tiny bourgonje op 13 juni 2020 over Action in de categorie Huishoudelijke winkels
Samenvatting wordt geladen...
Steeds als ik de stofzuiger gebruik trekt het apparaat vacuüm.
Ik kan er helemaal niet mee werken, vind het weggegooid geld.
Helemaal niet.
Bericht van Robin van Klacht.nl
5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Action
Bericht van Robin van Klacht.nl
5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Action nog niet in behandeling is genomen.
Bericht van Action
5 jaren geleden - Geachte heer, mevrouw, Hartelijk dank voor uw bericht. Uw klacht zal via deze website niet in behandeling genomen worden. Wij verzoeken u hierbij het bericht rechtstreeks naar Action te sturen. Voor de mogelijkheden om in contact te komen met ons, verwijzen wij u graag naar onze website met de contactgegevens: www.action.com. Met vriendelijke groet, Team Webcare Action
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM