Klacht: Voorlopig geen levering

LonnekeAarts op 10 juni 2020 over Goossens in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Goossens is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Goossens
Categorie Meubelwinkels
Status In behandeling
Datum 10 juni 2020

Een klant heeft in februari meubels besteld bij Goossens met de afspraak dat deze eind juni geleverd zouden worden. Onlangs ontving de klant echter een e-mail waarin werd meegedeeld dat de levering niet mogelijk is en er geen nieuwe datum bekend is. De klant ervaart de communicatie van de klantenservice als teleurstellend en beschouwt de informatie op de website als misleidend, aangezien de meubels nog steeds als direct leverbaar worden weergegeven.

Mijn Klacht:

In februari onze meubels besteld en afgesproken dat deze eind juni geleverd worden. Vandaag een e-mail dat dit niet mogelijk is en ze hebben geen idee wanneer wel. De klantenservice maakt het nog erger, wat een antwoorden krijgen we. De meubels worden op de website nog steeds als direct leverbaar aangeven. Pure misleiding!

Gewenste Oplossing:

Als er duidelijkheid komt over de levering en in deze daadwerkelijk in huis heb!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Goossens over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Goossens in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door LonnekeAarts
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM