Klacht: dubbele bezorging

H Kool op 09 juni 2020 over Spotta in de categorie Reclame

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Spotta has resolved this complaint
Klacht opgelost op 10 juni 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste heer/mevrouw, Bedankt voor je bericht waarin je aangeeft dat je meerdere folderpakketten ontvangt. Dat is uiteraard niet de bedoeling. We lossen dit graag als volgt voor je op. Melding met code Op het plastic van het folderpakket staat een...

Bedrijf Spotta
Categorie Reclame
Status Opgelost
Datum 9 juni 2020

Er is een probleem met de dubbele bezorging van folders in de postcode 3053 EH, waarbij zowel de klager als de buren dezelfde folders ontvangen. De klager vraagt om een verbetering in de bezorging en hoopt dat de bezorgers hun werk beter uitvoeren. Deze klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

reeds enkele weken krijgen wij en de buren (gehele straat?) de folders dubbel bezorgd. we praten over de postcode 3053 EH. Op een oud label wat nog in mij bezit is zal het waarschijnlijk gaan over het gebied 305312?
Laat de bezorger(s) hun werk goed doen.

Gewenste Oplossing:

Als deze klacht binnen een korte termijn van 1 week op gelost is!

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Spotta over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Spotta in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Spotta een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Spotta

Heeft op 10 juni 2020 om 11:30 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heer/mevrouw,

Bedankt voor je bericht waarin je aangeeft dat je meerdere folderpakketten ontvangt. Dat is uiteraard niet de bedoeling. We lossen dit graag als volgt voor je op.

Melding met code
Op het plastic van het folderpakket staat een code. Met deze code kunnen we de juiste bezorger op de dubbele bezorging attenderen. Kan je de code aan ons doorgeven?

Waar vind je de code?

De code begint met één of twee nullen waarop nog zes getallen volgen. De code is in dunne grijze puntjes op het plastic gedrukt en is ongeveer één bij drie centimeter in omvang (klein dus). Deze staat op de platte kant van het pakket waar het plastic dichtgelast is. De code is het best zichtbaar als je het plastic van de folders afhaalt en dan tegen een lichte achtergrond houdt.

We zien de codes graag tegemoet zodat we ervoor kunnen zorgen dat dit in de toekomst niet meer voorkomt. Zou je dit willen mailen naar: [email protected]

Alvast hartelijk dank voor je medewerking.

Met vriendelijke groet,

Klantenservice Spotta

Alle klachten die gemeld zijn door H Kool
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM