Klacht: Slecht internet

Hettykuijsters op 10 maart 2020 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 10 maart 2020

Na een half jaar problemen met de internetverbinding bij Ziggo ervaart de klant regelmatig uitval van het internet, zelfs wanneer hij dicht bij de router zit. Bij contact met de klantenservice werd gesuggereerd om een booster aan te schaffen of opnieuw een monteur te laten komen, wat extra kosten met zich mee kan brengen. De klant vraagt zich af of Ziggo niet belooft overal in huis internet te leveren.

Mijn Klacht:

We zijn al een half jaar bezig om fatsoenlijk internet te krijgen. Tot op de dag van vandaag valt het internet geregeld weg. Vandaag weer contact opgenomen krijg ik te horen dat ik er een booster tussen moet zetten. Mike was ook niet echt bereid mee te denken of er moest weer (lees de derde binnen een maand) monteur komen met alle risico’s van dien dat hij niets kan vinden in hun fout en dat ik €50 moet betalen. Of ik moest een booster aanschaffen niet op hun kosten. Beloofd ziggo niet overal in huis internet?
Ik zit naast de router en mijn WiFi valt regelmatig uit.

Gewenste Oplossing:

Als ik fatsoenlijk internet en WiFi heb. En deze maand geen internet hoef te betalen. Aangezien ik al een half jaar voor iets betaal wat maar voor de helft werkt. Tevens bepaald Ziggo niet wanneer de chat stopt. Dat deed Mike wel zonder oplossing. Ik wil zwart op wit dat ik geen €50 kwijt ben als de monteur niets kan vinden. Ik ben nl. Al 2dagen verlof kwijt door de beide monteurs. Waarbij de eerste het nog verkeerd had aangesloten. Los het op en snel ander ga ik verder kijken of ik van het afgelopen jaar nog mijn geld kan terughalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Hettykuijsters
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie