Mijn Klacht:
Geachte,
Ik sta aan Action Hoboken.
Het is 17:49, en de security agent weigert om mij binnen te laten. Ik vind deze echt niet kunnen.
Met vriendelijke groeten
Gewenste Oplossing:
Ik ben wel te Vreden met de producten.
Een klant heeft een klacht ingediend over de Action in Hoboken, waar de beveiligingsagent om 17:49 weigerde hem toegang te verlenen. De klant vindt dit onterecht en uit zijn onvrede over de situatie.
Geachte,
Ik sta aan Action Hoboken.
Het is 17:49, en de security agent weigert om mij binnen te laten. Ik vind deze echt niet kunnen.
Met vriendelijke groeten
Ik ben wel te Vreden met de producten.
Bericht van Robin van Klacht.nl
6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Action
Bericht van Robin van Klacht.nl
6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Action nog niet in behandeling is genomen.
Bericht van Action
6 jaren geleden - Geachte heer, mevrouw, Hartelijk dank voor uw bericht. Uw klacht zal via deze website niet in behandeling genomen worden. Wij verzoeken u hierbij het bericht rechtstreeks naar Action te sturen. Voor de mogelijkheden om in contact te komen met ons, verwijzen wij u graag naar onze website met de contactgegevens: www.action.com. Met vriendelijke groet, Team Webcare Action
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM