Klacht: onkundige klantenservice en uitblijven van beloofde firmware update eArc

GDN_1973 op 25 februari 2020 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 25 februari 2020

Een klant heeft contact opgenomen met de klantenservice van Samsung vanwege problemen met het afspelen van Dolby Atmos via USB. De klant ervaart onkunde bij de medewerkers en kreeg te horen dat een firmware-update nodig is, maar er is geen duidelijkheid over wanneer deze beschikbaar zal zijn. De klant voelt zich slecht behandeld en overweegt om naar een concurrent over te stappen.

Mijn Klacht:

telefonisch contact gehad met klantenservice over niet in dolby atmos afspelen van atmos file via USB, grote concurrent LG krijgt dat wel gewoon voor elkaar , waarschijnlijk doordat LG wél gewoon eArc HDMI 2.1 heeft. Van kastje naar de muur gestuurd, medewerkers (heb er 2 gesproken) wisten eigenlijk net waar ik het over had. Eerst moest het gewoon kunnen via USB, had ik helemaal geen eArc voor nodig zeiden ze. Uiteindelijk kwam het hoge woord eruit: ik had firmware update nodig, die zou er oeten komen, maar of en wanneer dat kon hij niet zeggen. Anders moest ik maar naar de concurrent gaan, zo werd mij letterlijk gezegd! Schaf je twee samsung apparaten aan voor pak hem beet 2500 euro, word je zo schandalig afgepoeierd. Samsung is ook op de hoogte van klachten over uitblijven van update eArc, maar doet niks en verbreekt gewoon de verbinding met me, schandalig!!

Gewenste Oplossing:

als beloofde firmware update wordt uitgeleverd, wanneer Samsung levert wat het belooft en wanneer medewerkers van de klantenservice klanten serieus nemen, zoeken naar oplossing enog genoegdoening, i.p.v, doodleuk te verwijzen naar concurrent en verbinding verbreken. Geef me aanschafwaarde van de tv maar terug, dan maak ik met plezier de overstap naar de concurrent

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door GDN_1973
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM