Klacht: Kapotte a 40

Frank Lek op 12 december 2019 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 12 december 2019

Een consument heeft problemen ondervonden met zijn nieuwe Samsung A40, die na drie maanden defect raakte. Na het inleveren van het toestel voor reparatie, kreeg hij te horen dat een vervangend toestel zou worden gestuurd, maar na meerdere weken en herhaalde pogingen om contact op te nemen, heeft hij nog steeds geen nieuw toestel ontvangen. De consument heeft dringend behoefte aan een werkende mobiel voor zijn werk.

Mijn Klacht:

Mijn nieuwe a40 ging na 3 maanden kapot.
Deze op 11 nov ingeleverd bij de Optie 1, de winkel waar ik het toestel kocht.
Na 2 dagen de bevestiging van ontvangst van Samsung Exchangeteam
Weer 2 dagen later de bevestiging dat reparatie uitgesloten was en hij derhalve een nieuw toestel zal worden toegezonden. 19 nov meldt men mij dat ze mij een nieuw toestel aanbieden. Twee dagen later vragen ze om een kopie van de aankoop. Deze stuur ik direct op. Hier stop het verhaal van hun kant. Meerdere keren gebeld en gemaild en telkens een ander verhaal van hun zijde; maar telkens de bevestiging dat het nu snel zal goedkomen.
Ik bel nu 2x per week. Al vele mails gestuurd….We leven nu 12 dec.
Ik heb echt een mobiel nodig voor mijn werk, mijn huidige exmpl. voldoet niet. Ik zal een nieuwe moeten kopen. Vertrouwen volledig kwijt

Gewenste Oplossing:

Als ik direct een nieuw toestel krijg plus een compensatie aangezien een simpel excuus niet volstaat. het bedrijf is te groot, te veel schijven zijn betrokken bij een simpele actie als deze.
Case managers kennen ze hier niet. Wel veel collegaś die er nu niet zijn.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Frank Lek
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM