Klacht: Lucht uit nike air max scoen

Jacqueline23768 op 18 november 2019 over Nike in de categorie Sportmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Nike
Categorie Sportmerken
Status Open
Datum 18 november 2019

Een moeder uitte haar bezorgdheid over de Nike Air Max schoenen die haar bijna 14-jarige zoon, een grote fan van het merk, van zijn spaargeld heeft gekocht. Na enkele maanden is de lucht uit één van de schoenen verdwenen, en gezien de prijs van 130 euro kan ze het zich niet veroorloven om ze te vervangen. Ze vraagt om een oplossing voor dit probleem.

Mijn Klacht:

Tis jammer dat mijn zoon die bijna 14 jaar is, van zijn eigen spaargeld, Nike Air max gekocht heeft en deze naar een paar maand aan 1 schoen de lucht er al uit gegaan is.
Hij is een totale Nike fan en heeft er ook 130 euro voor neergelegd om die schoenen te kunnen kopen van zijn spaargeld.
Ikzelf heb maar een minimum en kan deze schoenen niet voor hem vernieuwen.
Zou fijn voor mijn zoon zijn dit op te lossen ?
Mvg Jacqueline

Gewenste Oplossing:

Mijn zoon besteld via nike.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nike

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nike nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jacqueline23768
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM