Klacht: bezorging van AH thuis

Saskia1000 op 07 september 2019 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 7 september 2019

Een klant van Albert Heijn ervaart problemen met de bezorging van boodschappen. De bezorger arriveerde een half uur te vroeg en weigerde de boodschappen naar boven te brengen, ondanks beschikbare parkeerplaatsen. Tijdens het gesprek beledigde de bezorger de klant en maakte hij onterechte opmerkingen over de betaling.

Mijn Klacht:

De AH kwam een half uur te vroeg de boodschappen afleveren, daarom was onze deur nog op slot. Toen hij aanbelde zei ik dat er iemand naar beneden zou komen om open te doen, hij riep dat dit wel ff snel moest gebeuren omdat hij dubbel stond geparkeerd.

De bezorger weigerde daarna de boodschappen naar boven te brengen met het excuus dat hij niet kon parkeren, terwijl dit wel mogelijk was. Ik wees hem erop dat er parkeerplekken waren, maar hij had daar geen zin in. Hij beledigde mij toen ik op mijn krukken naar beneden kwam strompelen, dat ik een eenbenige idioot was en dat ik een beetje snel moest zijn. Omdat er getoeterd werd, riep hij op straat naar de automobilisten dat ik weigerde te betalen. Ik heb toen gezegd dat ik alleen betaalde nadat hij de boodschappen naar boven had gebracht of dat hij ze anders weer mee terug kon nemen. Toen stapte hij in de auto en reed weg. Ik had inmiddels de klantenservice gebeld, in eerste instantie was dit heel aardig. Maar toen bleek dat ik nog niet had betaald was dat de enige zorg van AH. De chauffeur stond weer bij ons voor de deur, maar deze was zo agressief dat ik de deur niet meer heb open gedaan. Ik ben door verschillende mensen van AH gebeld dat ik moest betalen en mijn rekening nummer moest door geven, ik heb gezegd dat ik absoluut bereid was om te betalen en als ze mij een rekening nummer of een rekening zouden toesturen dat ik dit meteen zou overmaken. Dit was niet mogelijk, Verder geen excuses , daarna werd het verhaal van dat wij onbehoorlijk waren behandelt veranderd in het verhaal dat ik een wanbetaler was.
Met name de manager van de klantenservice was erg onbehoorlijk en grof door de telefoon, het ging haar alleen om het geld en niet om mijn verhaal.
Uiteindelijk is er een nieuwe bezorger langs gekomen bij wie we moesten betalen of anders zou hij de boodschappen mee terug nemen.

Gewenste Oplossing:

Excuses en een compensatie

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer