Klacht: Monoloog

Lakitten op 27 juli 2019 over NLE in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
NLE has resolved this complaint
Klacht opgelost op 30 juli 2019
Reactie van het bedrijf:

Beste meneermevrouw, Naar aanleiding van uw klachtenproces informeer ik u bij deze graag verder. U geeft aan dat er meerdere fouten zijn gemaakt in uw verhuisproces. Wij hebben uw klacht intern ook ontvangen, waar ook direct een klachtenproces voor is...

Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf NLE
Status Opgelost
Datum 27 juli 2019

De klager heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen met NLE over onopgeloste klachten, maar ontvangt geen reacties op zijn mails en ervaart een gebrek aan begrip van de klantenservice. Ondanks duidelijke gegevens over zijn verbruik, blijft hij een te hoog maandbedrag betalen en voelt hij zich niet gehoord, wat leidt tot frustratie over de gang van zaken bij het bedrijf.

Mijn Klacht:

Eerder heb ik mijn klachten gemeld over NLE en nog steeds is het niet opgelost. Ik voer hier nu al weken een monoloog waar niemand op reageert. Mijn gegevens over mijn verbruik zijn nu wel duidelijk en nog steeds moet ik een te hoog maand bedrag betalen. De mails die ik stuur worden niet beantwoord en de klantenservice begrijpt er niet van, waardoor ik nog steeds niet geholpen ben. Afspraken die eerder werden gemaakt worden niet nageleefd NLE voert zijn eigen beleid. Het is toch van de gekke dat een bedrijf zomaar een bedrag mag afschrijven zonder jou toestemming!! Graag een reaktie NLE!!

Gewenste Oplossing:

Ik wil het liefst overstappen maar op zijn minst dat mijn termijn bedrag word aangepast en dat ik zelf de regie heb over wat ik betaal. Ik heb deze maand € 33,- verbruikt en heb €.120,- moeten betalen, hier klopt iets niet. Als ik storneer krijg je gelijk een dwangbrief met een verhoging als boete. Dus maar weer teruggedraaid maar zo ga je niet met je klanten om. Doe iets!!

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar NLE over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NLE in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NLE een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NLE

Heeft op 30 juli 2019 om 16:30 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneermevrouw,

Naar aanleiding van uw klachtenproces informeer ik u bij deze graag verder.

U geeft aan dat er meerdere fouten zijn gemaakt in uw verhuisproces. Wij hebben uw klacht intern ook ontvangen, waar ook direct een klachtenproces voor is aangemaakt.

Ik zal mijn toelichting vanuit het interne klachtenproces aan u geven.

Ik ga ervan uit u naar tevredenheid te hebben geholpen!

Met vriendelijke groet,
NLE Webcare

Lakitten

Heeft op 30 juli 2019 om 16:45 geantwoord

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Beste webcare, ik kan hier niets over vinden, waar kan ik de oplossing zien? Ik heb vanmorgen weer mijn termijnbedrag aangepast naar 60 euro en ik kijk nu weer en sta weer op 120 euro, hoe kan het toch dat het steeds niet opgelost word?? Ik heb een klein inkomen en kan dit geld ook niet zomaar missen, ik heb afgelopen maand de laatste week bijna niet kunnen eten en ben aardig wat kilo's afgevallen, als ik volgende maand dit bedrag weer moet betalen kan ik mijn huur niet eens meer betalen, terwijl ik nog niet eens 40 euro verbruikt heb. Ik snap er werkelijk waar niets van. Het zou netjes zijn als jullie mij bellen en dit goed oplossen, nu weet ik nog steeds niet of het goed komt, ik ben nu maar dossier aan het opbouwen, maar het is natuurlijk schandalig om hier zo mee om te gaan!

Alle klachten die gemeld zijn door Lakitten
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie