Klacht: Verhoging kosten voor niet kunnen leveren hogere internetsnelheid

AdrGroot1988 op 15 juli 2019 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 15 juli 2019

Een klant van Ziggo heeft bezwaar gemaakt tegen een verhoging van de kosten met € 2,50, terwijl hij geen hogere internetsnelheid ontvangt dan voorheen. Ondanks de belofte van sneller internet blijft de snelheid gelijk en verandert er niets aan het tv-pakket. De klant heeft zijn abonnement opgezegd uit onvrede over de extra kosten voor een dienst die niet geleverd wordt.

Mijn Klacht:

Goedemiddag,

Afgelopen week een mail gekregen van jullie dat de kosten met € 2,50 worden verhoogd. Het pakket zou veranderen en we krijgen sneller internet.
Sneller internet?? We haalden nu al niet het hoogste wat zou moeten binnen komen, en dan nu ook de kosten verhogen terwijl we nog steeds op de langzame internetsnelheid blijven??

En het pakket van de tv blijft ook hetzelfde, niks veranderd er dus, alleen weer die kosten.
Jullie verdienen zoveel al per huishouden eraan, en dan ook nog eens ons extra willen betalen voor iets wat we niet kunnen ontvangen en ook nooit zullen ontvangen.

We hebben daarom het abonnement opgezegd bij jullie. Klaar ermee, dit was gewoon de druppel. Ons extra laten betalen (en dus eigenlijk bijna iedereen) voor iets wat ze niet krijgen.

Jullie zouden korting moeten geven op huishoudens die niet de volle 100% kan ontvangen, soort als compensatie. Maar ach dat wordt niet gedaan.

Ik hoop dat de mensen aan de top kunnen genieten van hun bonussen, hun weer nieuw gekochte auto, 2de huis in een warm vakantieland en hele dure champagne kunnen kopen van hun oneerlijk verdiende geld.

Misschien kan ik andersom ook een rekening per maand opsturen van iets wat ze ook nooit hebben ontvangen? En dan de kosten elke keer verhogen?
Dat doen zij tenslotte ook. Heeft u voor mij het adres van deze personen die dit hebben besloten? Dan zal ik ze een rekening sturen.

Alvast bedankt,

Ik kijk alvast eventjes rond voor een nieuwe auto en een mooi huisje in Spanje.

Gewenste Oplossing:

Tevreden?

Als de mannen met de goede ideeën over laat de klant maar gewoon betalen, netjes elke maand een bedrag op mijn rekening storten waarvan ik ook leuke dingen kan doen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie