Klacht: Levering

Kessy op 18 mei 2019 over Veryvoga.nl in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 18 mei 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Een waardeloos bedrijf. Bestellingen worden niet geleverd of veel en veel te laat. Ben al weken op mijn bestelling aan het wachten!!! Meerdere berichten gestuurd, en dan steeds hetzelfde lieg antwoord terug!!! Ik hoef mij bestelling niet meer. ( had bikini gesteld. Zij inmiddels op vakantie dus geen bikini) Heb gezegd dat ik mij geld nu terug wil, wordt niet op gereageerd. Je moet wel meteen geld overmaken, dat is de firma lis en bedrog. heb gezegd dat ik aangifte ga doen, als ik nu mijn geld niet terug krijg!!!!

Gewenste Oplossing:

Bonprix

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Veryvoga.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Veryvoga.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten